10. Yılda OSMED Farkındalığı

Büyük buluşmayı bu yıl 24-26 Aralık 2021 tarihinde Asteria Kremlin Palace Kundu’da gerçekleştiriyoruz.

Uzun zamandır tedarik buluşma toplantılarına, kurumsal etkinliklere ve daha bir çok sosyal aktivitelere ara verme zorunluluğu durumunda kalmıştık.

Herkesin bildiği sebep nedeniyle, pandemi bulaşı zamanında, bizler de etkilendik. Turizm dünyasının, 2020 yılındaki turizm durumunun hafızalarda hatırlayalım.

Ama her şeyin zamanı geldiği gibi biz de OSMED olarak organizasyonların artık başlaması gerektiğini düşündük ve başladık.

Temmuz itibariyle yasakların bitmesiyle bizlerde muhteşem organizasyonlara ve yeni düşüncelerimizi ortaya koyarak, farkındalık yapmaya her zamanki gibi düğmeye basarak başladık.

Turizm çalıştay ve değerli üst düzey yöneticileri ve turizm sevdalısı insanların, mutlu günlerinde, ortak olma doğrultusunda, hep beraber OSMED çatısı altında, toplantılarımızı yönetimimizle yapma kararı aldık ve yolumuza devam ediyoruz.

OSMED Turizim sektör hizmet sektörünün, değişik tedarik hizmet sektörü çalışmaları, gerçekleştirerek renk katmak istiyoruz.

Covid-19 bulaşı salgını dolayısıyla, uzun süreli kapalı olan yiyecek içecek sektörü dahil, tedarik zincir ürün yenilikleri ve farklılıkları bulunmanın tam sergilenmesi zaman diliminde, dünyada risk oluşturduğunu görmeye başladık.

“Sizlere OSMED çatısı altında kusursuz hizmeti sunmak ” anlayışı içerisinde, ferah ve sağlıklı bir ortamda, masallarda kıskandıracak bir aile olduğumuzu sunmak istiyoruz.

“TÜRK TURİZMİNDE MÜKEMMEL DEĞİŞİKLİKLER “

Tüm bu hizmetlere ek olarak, sektör adına Türk turizminde birbirinden farklı konsept değişikliklerine, sürprizlerimizle hep beraberce şahit olacağız.

“TURİZM COVİD -19 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İÇİN ÖNLEMLER”

Otellerde Covid-19 önlemleri kapsamında, sosyal mesafeye uygun düzen, akışının içinde, geniş mesafe aralığı içerisinde, hassasiyetler detaylı şekilde tesisler adına uygulandı.

Farklı ve şık dokunuşlarla, hazırlanmış olduğumuz yeni nesil satın alma ve turizm konseptlerini farklı tesislerin bulunduğu bölgelerde, müşteri memnuniyeti adına yeni uygulamaları tesisler uygulamaya başladılar.

En yeni nesil satın alma trendleri takip eden ekibimiz sayesinde, OSMED olarak biz de, nasıl bir modern satın alma yenilikleri ekleyebiliriz düşüncesindeyiz.

Muhteşem yenilikleri satın alma dünyasında yeni projeleri hayata geçireceğiz ve çalışıyoruz.

Geleneksel ve hizmet anlamında çok önemli iş kolaylığı sağlanacak yepyeni satın alma projeleri adına sizlere çok yakında hizmet vereceğiz.

Gösterişsiz ya da sade birçok turizm satın alma müdürlerimize, yeni nesil satın alma konseptini sizlere çok yakında sunacağız.

Satın alma hayallerinizi nasıl isterseniz o şekilde hayata gerçekleştireceğimizi umut ediyoruz. Kendi adımıza inançlıyız öz güvenimiz yüksek ve çalışıyoruz.

10. Yılda OSMED Farkındalığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön