Vizyonumuz

TÜRKİYE OTEL SATINALMA  MÜDÜRLERİ EĞİTİM DERNEĞİ,

2011 yılında fizibilite hazırlığı yapılıp 2012 de resmi olarak kurulmuş olup, Türkiye genelinde 800 otel Üyesi olan, Turizm konaklama sektörün de doğru ve kaliteli hizmet yolunda, takım olarak hassasiyetle ve disiplinle çalışmalarına devam edecektir. Yenilikçi, akılcı, rekabetçi vizyonla şekillenen bir duruşa sahibiz!  Bizi “Sektörün” içerisinden gelen ve sorunlara çözüm üreten (TÜRKİYE OTEL SATINALMA MÜDÜRLERİ ve EĞİTİM DERNEĞİ) olarak güvenilir bir liman ve sağlam çatı oluşumunda ve gün geçtikçe güçlenen kadrolarıyla büyüyen güç haline gelmenin gururunu yaşıyoruz.

Risk değerlendirme yöntemini iyi bilen, sertifikalandıran, mevzuata ve gıda güvenliğine istisnasız uyan bir derneğiz. Bunun yanı sıra tüm tesis, otel geneline tedarik markalara dayanışma içerisinde eğitim ve danışmanlık desteği sağlayan çözüme odaklı, yetkin çözüm yaratan bir yönetime sahibiz.

“İnsana hayvana ve bitkiye” yönelik sağlık tehditlerini tespit eden, halk sağlığını koruyan, çevre sağlığına önem veren, üretim verimliliğini artıran, gereksiz maliyetlere engel olan, kaynakları etkin kullanmaya teşvik eden sistemimizle, Üreten ve tüketenin yanındayız.

Bunların yanı sıra; haksız rekabetin önünü alan, güvenli gıda tüketimine katkı veren, kamu sağlığını koruyan, tüketici bilincini artıran, bilgi üreten, yurt dışına giden analiz sayısını azaltan, birlik beraberliğin içerisinde çift taraflı ekip ve takım olmanın yarattığı anlayışla, “Turizm Konaklama Sektörüne” hizmetlerimizle, geleceği güvenle şekillendirmeyi OSMED çatısı altında sürdürüyoruz.

Bir yandan güven inşa eden hizmetlerimizle “Markaya-Kaliteye” değer katarken, diğer yandan paydaşlarımızın ticari başarılarını yükseltmelerine fayda sağlıyor  var gücümüzle Türkiye’nin her bir yerinde ulusal ve uluslararası hizmet veren “Turizm Konaklama Sektörlerine”, Tüm tedarik sektörüyle “Marka- Kalitenin” yükselmesi adına, yoğun bir şekilde çalışıyoruz!

Uluslararası pazarda söz sahibi olmaya giden yolda, hizmet ve  müşteri memnuniyet çerçevesinde; “EĞİTİM ve UYGULAMA  AR-GE” Çalışmalarımızla ulusal varlığımızı anlamlı kılacak etkin başarılı çalışmalara imza atıyoruz.

Eğitim çalışmalarında Sağlık Bakanlığı, Tarım ve Gıda hayvancılık bakanlıklarıyla Antalya, Manavgat, Alanya, Bodrum, Kuşadası, Marmaris, Fetiye, Temsilcilik ekiplerimiz ile Eğitimlerimiz ile turizm sektörüne ve sektör çalışanlarına hizmet veriyoruz.

Bunun yanı sıra yol haritamız üzerinde İSTANBUL, BURSA, AFYON, NEVŞEHİR, KIBRIS Bölgelerimiz temsilciliklerimiz bulunmaktadır.

İçinde bulunduğumuz “Ülke Turizminin ” eğitimler ve seminerlerle sektör çalıştaylarımıza yaptığımız yatırımlar, insana, emeğe, kaliteye ve Türk turizmine olan inancımızın en güzel göstergesidir.

Bundan sonra da bu ve benzeri etkinliklerimiz uzun yıllar devam edecektir.

Turizm zincirinin her halkası ile yakından ve sıcak ilişkiler geliştirmeyi başaran, Türkiye’nin ilk ve tek “Otel satınalma müdürleri eğitimi derneği ” olan OSMED, pek çok sivil toplum kuruluşları arasında kısa sürede yerin almış ve ön plana çıkmayı başarmıştır .

Başa dön