Biz Kimiz ?

Osmed – Otel Satın Alma Müdürleri ve Eğitim Derneği

Osmed Türkiye Turizm konaklama sektöründe sosyal sorumluluğu ilke edinmiş. Ulusal ve uluslararası konaklama sektörü içerisinde  eğitim modülleri seviyesinde uygulanan farklı EĞİTİM seçenekleriyle. Sektöre hizmet vermeyi ‘’Sosyal Sorumluluk ilkesiyle kabul etmiş ve ettirmiş” olup. Öncelikle satın alma müdürlerine. Bunun yanı sıra tüm departmanlara da Genel Mesleki Eğitim ve kişisel eğitimlerle sektörü domino etmeyi amaç edinmiş. Türkiye Turizm konaklama sektörüne  hizmet veren Eğitim derneğiyiz.

Türkiye Turizm Sektöründe  “Uluslararası” Satınalma Eğitimleri

Biz Türkiye Turizm sektörüne öncelikle  “Uluslararası” satın alma eğitimleri. AKDENİZ Üniversitesi Uzaktan eğitim “AKUZEM” merkezinde  bu eğitimleri de  REEL olarak  yıl içerisinde 188 saat, kişisel eğitim olarak da 40 saat. İki kez eğitim vererek ve kişisel eğitimlerle tamamlayarak hizmet vermekteyiz. Öncelikle  “Ulusal ve Uluslararası” Turizm sektöründen gelen misafirlerimize, müşteri memnuniyeti ilkeleriyle katkıda bulunmak amaçlı. Gıda Güvenliği, Gastronomi. Enerji Verimliliğiyle sağlıklı yapıların sektöre kazandırılması ile markalaşmanın önünü açan ayrıca tüm Projelerde AR-GE çalışmalarımızı proje paydaşlarımızla paylaşarak Satın alma dünyasına  hizmet veren önemli bir Eğitim ve Hizmet Derneğiyiz. Satın alma platformlarına fuar deneyimlerinden de katkı sağlayan bir anlayış içerisinde Turizm sektörüne hizmet vermekteyiz.

Sonuçta tüm tedarik zincirlerini özellikle “GIDA” Dünyasındaki olumsuzlukları kontrol ve araştırma amaçlı kurduğu bölgesel komisyonlarıyla. Mutfak Gastronomi ustaları özellikle Kalite Müdürleri ile uzun soluklu çalışma platformları kurarak; Uluslararası hijyen uygulamaları, uyarı ve izlenebilirlik kriterleri ile ‘’Tedarik zincirinde sürdürülebilir kaliteye’’ önem veriyoruz.

Türkiye’deki  çalışmalarımızla;  bakanlık nezdinde. ‘’ Turizm Bakanlığı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’’ile Bölgesel olarak. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Muğla, Aydın, Afyon, Nevşehir il ve ilçe müdürlükleri ile ; Hijyen, Kalite, Marka içerikli eğitimlerle; denetim, izlenebilirlik  ve uygulamalı uyarı ikaz çalışmalarımızla. Osmanlı ve Türk mutfaklarının tanıtımı bunun yanı sıra uluslararası mutfaklarının da ülkemiz adına önemini arttırarak geliştirilmesine katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz.

Antalya’dan Türkiye’ye

Bunun yanı sıra Çalışmalarımızda faaliyet gösterdiğimiz Bölgeler ve Paydaşlarımız. ’’ İstanbul, İzmir, Ankara, Afyon, Nevşehir, Antalya (Alanya, Manavgat, Belek, Kundu, Kemer), Bodrum, Marmaris, Fethiye, Sarıgerme, Kuşadası, Didim. Bu bölgelerdeki temsilciliklerimiz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Derneğimizin Antalya merkez ofisinden hizmet vermekteyiz.

Çünkü Osmed olarak Eğitim alanlarımızda; Kaliteli eğitim ve başarının daha sağlıklı düşünme üzerine çalışmalarımızı sürdürdüğümüz paydaşlarımız. ‘’Akdeniz Üniversitesi. Adnan Menderes Üniversitesi. Kocatepe Üniversitesi. Ege Üniversitesi. Isparta Üniversitesi. Haliç Üniversitesi. Okan Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi başta olmak üzere. Bu üniversiteler bünyesinde yer alan bize de ‘Ulusal ve Uluslararası eğitim koordinasyon  merkezlerimizde’ destek veren Profesör  Hocalarımız ve Öğretim görevlisi eğitmenlerimizle ile konaklama sektörüne hizmet vererek ülke turizmine  katkı sağlamanın gururunu yaşıyoruz.

Çünkü Osmed Medyada, Türkiye turizm sektöründeki 2.000‘in üzerinde tesisin. Tüm departmanlarına ulaşmak ürere profesyonel kadrolarıyla sektöre hizmet veren ‘’Satın Alma Dünyası‘’ dergimiz. AR-GE  çalışmalarımız. Tüm faaliyetlerimizi basın yayın yolu ile sektöre ulaştırmak için. Yılda altı sayı çıkartılarak tüm sektör ve üyelerimize ulaşmaktadır.

Biz Kimiz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön