Organizasyon

Gallery not found.

“TÜRKİYE OTEL SATINALMA MÜDÜRLERİ EĞİTİM DERNEĞİ”  KURUMSAL ORGANİZASYON 

 

Kurum ve kuruluşların sektördeki paydaşları ve hedef kitlesi üzerinde bilinirliğini arttırmak, kurum içinde takım ruhunu oluşturmak ve mevcut “Meslekleri ve marka kalite sadakatini arttırmaya yönelik yapmış olduğumuz Eğitim araştırmacı amaçlı organizasyonlar ile uyguladığımız özel davetiyeli  toplantılarıdır .

Kurumsal organizasyon yaparken izlenecek ilk adım, kurumsal imajı analiz etmek, organizasyon detaylarını ise kurumun mevcut imajını destekleyecek nitelikte oluşturmaktır.

Türkiye Otel Satınalma Müdürleri Eğitim Derneği olarak “organizasyonu yapmaktaki amacı” içeriğe ve detaylara yön veren çok amaçlı adımdır.

Etkinlik amacını destekleyici içerikler, aktiviteler, bu amaç ile örtüşen katılımcı profili organizasyonun başarı ile sonuçlandırılmasını sağlamaktır .

Kurumsal Organizasyon kurumlar için farklı amaçlara hizmet edebilir. Kendi içinde türlere ayrılan organizasyonlar; bir kurumun piyasaya sürülecek yeni bir markasının tanıtımı için yapılabildiği gibi, şubeler  BYK temsilcileri arası gerçekleştirdiği bir toplantı, yeni “ÜRÜNLER “ lansmanı, uluslararası bir kurultay, kurum içinde yapılacak bir kokteyl, davet, toplantılar,paneller, sempozyumlar, genel anlamda mesleki Eğitimler  şeklinde de yapıyoruz .

Bu noktada etkinliğin türü, yapılacak organizasyonda kullanılacak ürün yelpazesini etkilediği gibi, organizasyon için yapılarak ve “Belgelendirme eğitim modellerini  ve oluşturulan yeni eğitim modillerin aktarılmasıdır…

  İçeriklerini çalışmalarını da şekillendirerek yöneticiler ve tüm meslek departmanlarının mesleklerini “AKRETİDE” ederek sektöre çok önemli katkıda bulunmaktır .

Organizasyonların kurumlara sağladığı olumlu geri dönüşleri arttırmaya yönelik uygulanacak destekleyici çalışmalarda yapılacak etkinliğin basında yer alması, hedef kitleye doğrudan ulaşmada kurumlara büyük kolaylık sağlamaktadır.

 Tüm coğrafyadaki  4/5 YILDIZLI “Turizm konaklama sektörü” ve mesleki alanlar dahil  departmanla bir arya gelinerek önemli bir kaynaşma ve AR-GE gerçekleştirerek   Etkinlik sonrasında ise, hazırlanan değerlendirme metinlerinin ve alınan görsellerin sektörel basında yer alması derneğimiz adına profiline artı değer kazandırmıştır.

Başa dön