OSMED 6.OLAĞANÜSTÜ YÖNETİM KURULU

OSMED 6.OLAĞANÜSTÜ YÖNETİM KURULU

Türkiye Otel Satınalma Müdürleri Eğitim Derneği – OSMED
Normalde COVİD-19 Pandamı bulaşı hastalığı yüzünden, yasakların uygulandığı! dönemde, 20-04-2021 yapmamız gereken yönetim kurulumuzu, toplanarak kanun genelgeleri doğrultusunda. “İç İşleri Bakanlığının” sokağa çıkma yasaklarının, toplantı ve çoklu bir arada olmanın yasakları yüzünden, uyguladığından dolayı yapamamıştık.
Sonraki süreçte, olağanüstü genel kurulumuzun normalde 15 Haziran 2021 de, almış olduğumuz karar ile, 30-06-2021 yapmamız gereken toplantıyı yetereli çoğunluk toplanamadığımızdan dolayı 07-07-2021 tarihinde genel kurulumuzu yaptık.
Osmed tüm “Bölgesel Yönetim Kurullarımız” yani onursal yetkili temsilcilerini, revize işlemlerini derneğimizde tamamladık.

Bölgeler Temsilciliklerimiz Şöyle

MARMARA ANKARA İZMİR BURSA BODRUM KUŞADASI MARMARİS FETHİYE ( ANTALYA için şöyle? tamamen ilçelerini içine alarak sonuçlandırmaya karar verdik . Yeni eğitim sistemini derneğimiz sdına geliştirerek, süreklilik adına hayata geçirmeye başladık. Yeni kimlik arkadaşlarımız, yeni yüzlerle ve çok amaçlı mücadeleci ruhlu dostlarımız aramıza katıldı. Çok geniş şekilde büyük projelerle fuar turizim ve genişletilmiş panel, sempozyum birleşiminde, tedarik zincirini daha hissetmek için, sistemsel vurgulayıcı eylem planları hayata geçecektir .

Yeni kurulan yönetim kurulu arkadaşlarımızla, heyecanımız çok yüksek olduğunu gördük. Bunun yanı sıra, turizm konaklama sektöründe, uluslararası yeni destinasyonlar, yeni sistemler yeni planlamalar, yeni projelerimizin her yıl dönemsel beraberlikler içerisinde arkadaşlarımızla, yapacağımız yoğun üstdüzey yöneticilerle, keyifleneceğini biliyoruz. Yeni başkanlar ve Yöneticilerle, beraber ve çok yüksek çözüm ortaklarımızla, kolkola yürüyerek, Türkiye Turizmine çok önemli değerler kaymak istiyoruz. Bizi izlemek sizler tarafından keyf ve heyecan yüklü olacak hiç kuşkunuz olmasın. Sektöre ne lazım ve ne? katmak istiyoruz, bunu bilinci içerisinde, yüksek düşüncelerle, renkleneceğini biliyoruz.
Türkiye’de bölgesel çalışmalarımıza başka şehitlerdeki üyelerimiz , genel çözüm ortaklarımız ve üniversitelerimizle, eğitimlerle yol kat etmek istiyoruz. Tedarik zinciri sisteminin ekolleştirerek, Türkiye’de dijitalleşme satınalma dünyasında, önemli çalışmalar ve alanları yaratmak istiyoruz.


Yeni çok önemli değerli dijital yazılımlarla satınalma dünyasının, kalitesini artırmak istiyoruz.


Turizm konaklama sektörü fuarcılık anlamında, genel sürekli tükettiğimiz ve kullandığımız ürünler değil, farklı ve farkındalık uluslararası niteliği yüksek olan, markalarla yürümek istiyoruz. Kaliteli TEDARİK zincir markalarını kurmak için çalışmalarımız başladı. Yeniliğe aç ve girişimci ürünler ve markalarla, toplantılar, Turkiye turizmine hizmet vermek istiyoruz. Güvenirliği yüksek markalarla müşteri memnuniyeti yakalamakta kararlıyız. Hatta Turizm toplantı destinasyonları yaratarak, vitrine çıkmak ve sektöre çok sepetli renkler katacağımıza inanıyoruz. Her şeyden önce Profesyonel akademisyen eğitim kadrolarımızla, yeniliklerimizle, inandığımız tek yol eğitim diyoruz.

Satınalma müdürleri ve sistemin içinden rotasyon yeni eğitim sistemlerimizle, inandığımız yolda yürümek istiyoruz.
Yeni projelerle, uluslararası satınalmacılıkta profesyonel vitrine çıkmak için çalışıyoruz. Fakat yasaklar bitti, yeni alıştığımız uzaktan eğitim içinde, teorik sınıf düzeni eğitimlerle başlamış bulunmaktayız. Turizmin konaklama sektöründe tüm departmanlar ve alanlar İçin, eğitime, tam teşekküllü çalışmalarımız başlattık. Niko akademinin desteğiyle de var olduğumuzu buradan bildirmek isteriz. Sisteme ekol bir renk katmak heyecanımız yüksek kadrolarımızla var olmak istiyoruz..
Çok yakında www.osmed.com.tr sayfamızda Genel Kurul sunucunda yeni kimlik ve renkli yüzleri yönetimimizi açıklayacağız ..
Camiamıza hayırlı vesileler getireceğine inanıyoruz..
2021/ 2022 sezonu tüm Türizm işletmecilerine ve emekçilerine, hayırlı olsun, sağlıklı bir sezon temennilerinde bulunuyoruz.

OSMED 6.OLAĞANÜSTÜ YÖNETİM KURULU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön