Vedat Yalçın

ürkiye satınalma müdürleri eğitim Derneği’nin destekçisi ve onursal üyesi, bizim için çok değerli, sayın “OSMED Eğirim danışmanı Sayın Vedat YALÇIN

Derneğimize vermiş olduğunuz, hizmetlerden dolayı, yürekten şahsınıza teşekkür ediyoruz.

“Otel Satınalma Müdürleri Eğitim Derneğimizle” beraberiz ve yolumuza devam ediyoruz.
Turizmde, Satınalama dünyasına, OSMED yönetim kurulumuza yeni heyecanlar, vereceğinize inanıyoruz.

Derneğimize vermiş olduğunuz, destek ve hizmetlerden dolayı, tüm Türkiye Sarınalma müdürlerimiz meslektaşlarımız adına? yürekten şahsınıza teşekkür ediyoruz.

Yeni nesil Türkiye satınalmacılar çatısı altında tüm Satınalma çalıştay eğitimleri,” Otel Satınalma Müdürleri Eğitim Derneğimize” gönül beraberliğimiz Turizm Satınalma mesleğinin, sizler Konaklama sektöründe, yolumuza sizin gibi önemli değerli kimlikler ile gururla yolumuza devam ediyoruz.

Turizmde, Satınalama dünyasına, yeni nesil satınalmacılığın önemsediğimiz eğitim çalıştaylar toplantılarına, etkinliklerine, OSMED yönetim kurulumuzla yeni heyecanımız yol haritamızda , siz önemli satınalma meslektaşımız, camiamıza renk vereceğinize inanıyoruz.

Beraberliğimizde ve bundan sonraki yol haritamızda, “Türkiye Otel Satınalma Müdürleri Eğitim” Derneğimize, yüksek sinerji enerjinizle bütünleşen, satınalmacı girişimciliğinizle, satınalma deneyimlerinizden, hizmetlerinizden, yararlanacağımıza inanıyoruz.

Eğitim dediğimiz, hepimizin davası?, Atatürk ilkelerimiz ve Ülkemizin kutsal bayrağı yurdumuzun Satınalma mesleğine, tüm mesleklere ulaşarak beklentisiz, yıllarca beraber hizmet vermek istiyoruz.

“Türk Satınalma dünyasının ilk STK Ünvan, bizimdir? bizimle devam
edecektir gururluyuz.

Bu kutsal “OSMED LOGOSU” bizimle yaşamaya devam edecektik.

İlim Eğitim Satınalma dünyamızda, ilk imzasını farkındalıklar ve ilk farklılıkları, Türkiye’de büyük projelere imza atan tek STK ‘yız..

Bundan sonra üstün gayretlerinizle, berber bu yolda mücadele vereceğimize inanıyoruz.

Yeni aramıza katılan Çok değerli Türkiye Satınalma ailemize katılan yeni arkadaşlarımız, Osmed çatısı altında , 2021-2022- 2023- 2024 yılları boyunca, çok güzel büyük iprojelere, imzamızı atacağımıza inanıyoruz.

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla, Güvenebileceğiniz, güvendiğimiz, gurur duyacağınız beraberliğimiz başlamıştır.

Hayırlı uğurlu olsun
Vedat Yalçın

Vedat Yalçın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön