TURİZM BİZİM SESİMİZ

Türkiye Konaklama Turizm sektörü satınalma dünyasından sesleniyoruz .
OSMED) düzenlediğimiz. ulusal ve uluslararası ülkemiz ve dünya genelinde, pandemiden en çok etkilenen, “Turizm sektörüdür” OSMED yeni bir projeyi, çok yakında kamuoyuna ve turizm camiasına açıklayacağız.

‘Yeni nesil satınalmacılar sloganıyla, bir araya gelmek istediğimiz, 11. Ulusumuz Turizm Çalıştay ile yapacağımız planlamalar hayata geçirmeye başlayacağız .
Turizm konaklama sektörünün, çok değerli ve profesyonel “TURİZM BİZİM SESİMİZ” Sloganı içinde, gerçekleştirmek için, yüksel kalite Satınalma dünyası içinde, beyaz yakalılar ve üst düzey yöneticilerle, OSMED hazırlıklar için çalışmalarımıza hız verdik .

OSMED) Bu toplantılara Türkiye Turizm Seyahat Acentalarını bu büyük buluşmaya (TÜRSAB) kadrolarını ve üyelerini davet edeceğiz.
Düzenlediğimiz buluşmaları dünya genelinde yaymak istiyoruz.

(Pandemiden) en çok etkilenen turizm sektörünün ‘Yeniden Doğuş’ sloganıyla bir araya getirmek istiyoruz .
OSMED kadroları, yeni yönetim kurulu kimlik isimleriyle beraber çalışmalarına başladık.

  1. Uluslararası Turizm sektör buluşması programını çok yakında açıklayacağız .
    OSMED Başkanı Murat Arıncı ‘‘Bu yıl 11. gerçekleştirdiğimiz ve gelenekselleşmesini planladığımız, OSMED Uluslararası Turizm Konaklama sektorunde, bir nebze de olsa sektörümüzün, motivasyonunu artırmanın yanında, sektörümüzün önünü, görebilmesini sağlayacak, bir çalışma içersindeyiz

Turizm Konaklama Sektörü satınalmacılar OSMED olarak, büyük bir vizyon oluşturmayı amaçlıyoruz.

Türkiye Turizm Konaklama sektörü içinde, Türkiye Satınalma dünyasından ve konaklama sektörüne, yenilikler ve düşünce alanında, yetkin ve önemli OSMED yönetim kuruluna katılan,
yeni isimlerin katılımlarıyla, sektöre çok güzel renkler ve Projeler gerçekleştirmek istiyoruz.

Turizmin ana konuları dışında teknoloji, tanıtım, satınalma pazarlama, çevre ve sürdürülebilirlik, gibi COROVİD-19 bulaşı hastalığını yenerek, CORONA dan kurtulmanın, ülkemiz ve dünya yaşam akışının, öncelikli sorumlulukları arasında günden olarak devam edeceğini biliyoruz.

Turizm konaklama sektörü ve satınalma dünyası olarak, neler yapabiliriz? turizm sektörünü yeni nesil satınalna planlamaları içinde, sektör İçin, müşteri memnuniyeti üzerinde yeni çalışmalar içerisindeyiz .
11.Turizm Sektör buluşması, buluşmasında çok yeni nesil tanıtım yapacağız.

Hepimizin bildiği üzere, turizm sektörü olarak çok zorlu bir süreçten geçiyoruz.

2021 – 2022 Salgını dahil yepyeni önlemler içerisinde nasıl bir önlemler alırız düşüncesindeyiz.

Sektörümüz ve dünya turizm konaklanacak ve Satınalma açısından çok önemli sorumluluklarımız var.

Yüzyılın en büyük krizi ile Turizm satınalma dünyası olarak mücadele ettiğimizi farkındayız ve hala mücadele ediyoruz.

Bu süreçte OSMED olarak, tüm gücümüzle sektörümüzün, nefes alabilmesi için, alınması gereken doğru “SATINALMA” kriterleri ve yeni nesil Satınalma hamleleriyle tamamlamalıyız.

CORONA bulaşı döneminde geniş satınalma tedbirleri ilgili, Konaklama sektörü olarak, yönetim makamlarına, yazılı ve sözlü olarak bildirimler ve bilgilendirmelerde bulunuyoruz.

Bu süreçte verilen her türlü destek ve katkı için başta, Ulusal ve uluslararası acenteleri bilgilendirerek çok önemli yetkimizle ve yetkililere çok teşekkürlerimizi sunuyoruz.

‘‘Bizler, yeni dönemin OSMED Satınalmacıları ve savaşçıları olarak, turizm konaklama sektörünün başarılı yarınlara ulaşması için, satınslmacılar olarak mücadelemize devam edeceğiz.

Turizm konaklama Sektör olarak birçok krizi çok zor koşullar altında birlikte atlattık.

Ülkemize ve sektörümüze olan turizm konaklama satınalmacıları olarak sevgimiz, bağlılığımızı var. Yeni Nesil satınalmacıları OSMED çatısı altında eğit donat sistemiyle yaratarak, hizmet vermeye devam edeceğiz.

Biz OSMED satınalmacıları olarak hep güçlü olmayı öğrendik.

Satınalma dünyasında ve satınalmacılar olarak umudumuzu turizm konaklama sektöründe, hizmet amacımızı hiç yitirmedik.

Bu kriz bizi birbirimize daha güçlü bağladık ve perçinledik ve kenetlendik,
bir olduk ve ayakta kalmaya çalıştık beraberlik ve paylaşmayı öğrendik.

Bugünden vazgeçersek düşüncesi ve yarınlarda geleceğe ulaşamayacağımızı, anladık ve birlik olduk.

Türkiye’nin geleceğinin turizm olduğunu anladık.

Yeni nesil satınalmacılığın ne kader önemli olduğunu anladım ve çalışmalarımıza devam diyerek hız kesmeden yolumuza devam ediyoruz .

Satınalmacılar olarak, Turizm konaklama sektörüne, uzun soluklu çalışma alanı yaratmak için, “Yeni Nesil Satınalmacılık Sistemlerini hayata geçirmeye OSMED olarak kararlıyız ve başkalık .

Bu konudaki sektör taleplerini daha çok değerli devlet büyüklerimiz tarafından, Turizim Satınalma kriterlerini bir kez daha gözden geçirilip satınalmacılığın, ne kadar önemli olduğunun, yüksek değerlendirilmesinin yapılması, bizler için, öneminin ne kadar, OSMED olarak gurur verici olduğunu ifade etmek istiyoruz.

Satınalmacılık cümlesiyle turizm konaklama sektöründe, nitelikli istihdamın kaybolmaması tarafında OSMED olarak, ayakta durabilmesi için, satınalma müdürleri olarak yenilenmiş Yeni nesil satınalma destinasyonları uygulamasının başladığını bildirmek isterim .

Turizm sektörüne baktığımızda, OSMED satınalma eğitim merkezimizde elbette, diğer sektörlerde olduğu gibi insana değer vermek camiamızda eğit donat sistemiyle var edeceğiz .

Biz turizm sektörünü hep “bacasız sanayii” olarak ve satınalma dünyası OSMED olarak,Turizm Sanayii sektörü olarak nasıl üretiriz ve yeni konseptler yaratarak dünya turizm konaklama sektörü olarak, ülkemize ihracat yoluyla önemli Satınalmacılık mesleği olarak önemli girdi sağlamak için turizm sektörü de ülkemize bacasız sanayii olarak yıllarca hizmet vermek istiyoruz .

Satınalma müdürlerinin sektöre katkı olarak, kazandırdığı döviz girdisiyle, başta büyük Projeler ve yatırımlar sağlayacağına inanıyoruz.

Umarız OSMED Olarak 11. Yalımızda çok önemli yatırımlara sebep olmak istiyoruz.

Biz OSMED satınalmacıları olarak geniş kalite projelerin içinde, bizlere mutluluklar verdiğini biliyoruz ve gururluyuz.

Satınalmacılar olarak, çok önemli olumlu etki sağlamaya devam edeceğiz, umarız sektörümüze, en kısa zamanda, bu süreçle hep birlikte gayretlerle, Satınalmacılıktan, kalite ve marka olgusundan taviz vermeden, hep beraber atlatmalıyız.

Turizm sektörünü tekrar hak ettiği en yükseklere taşıma konusunda, tüm sektör Yöneticileri ve yatırımcılarıyla, dayanışma yaparak hizmet vermek istiyoruz.

  1. OSMED Satınalma müdürleri Sektör Buluşmasında, düzenleyeceğimiz bu muhteşem yeni nesil satınalma dünyasını anlatmanın oldukça faydalı ve etkili olacağını biliyoruz.

Bu çalışmalarından dolayı OSMED olarak hak ettiğimiz hizmet yarışında, pes etmeden yolumuza devam ediyoruz.

Turizm Konaklama sektör satınalma mesleğimiz olarak, Türkiye’nin ilk satınalma müdürleri eğitim derneği OSMED) olarak, bizleri takip etmenizi ve kamuoyuyla satınalma mesleğinin ne kadar önemli olduğunu paylaşımda bulunmanız OSMED olarak bizleri mutlu eder.

TURİZM BİZİM SESİMİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön