OSMED Bodrum Yönetim Kurulu Üyeleri Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı Ziyaret Etti

13/01/2020

OSMED Bodrum yönetim kurulu üyeleri Bodrum’da 27 Şubat – 01 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 3. Turizm Sektör Buluşması dolayısı ile Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı ziyaret etti. Saci Koçak ve Umut Türkeş liderliğinde gerçekleştirilen ziyaret yapılacak olan etkinliğin detaylarının da görüşülmesine imkan tanıdı.

Organizasyona dair detaylı ve önemli bilgiler veren OSMED Yönetim Kurulu Üyeleri, “Bodrum Konacık “HERODOT” Kültür Merkezi’nde 3. sünü gerçekleştireceğimiz Turizm sektör buluşmasında, gastronomi dünyasında ses getirecek aktivitelere yer vereceğiz. Yöresel, ulusal ve uluslararası lezzetler için “Şefler Yarışıyor”un  hazırlıkları devam ediyor.” açıklamasında bulundu.

Sayın Ahmet Aras Bodrum’un dünyanın gözdesi olduğunu, hatırlattı. Bodrum’a faydalı olacak her girişimi desteklediklerini ve bundan sonra destekleyeceklerini belirterek, Osmed 3. Turizm sektör buluşması içinde Belediye olarak her türlü desteği vereceklerini ifade etti. Yönetim Kurulu Üyelerinden yapılan açıklamada ise “Her şey “Bodrum için”, uluslararası turizm yarışında, Bodrum’u daha üst sıralara taşımak için elimizden geleni yapacağız” denildi. 

Haberin tamamına Yarımada Gazetesi’nden ulaşabilirsiniz. www.yarimadagazetesi.com