Eğitim ve OSMED

07/05/2019

2018 yılında “insana saygıyı” bir ilke edinerek eğitim diyerek çok çalıştık.

Hiç kolay olmadı, zor günler yaşadık. Tüm kulvarlarda yönetim kurulu arkadaşlarımız ve BYK başkanlarımızla azimle çalıştık, çabaladık, işimizi severek takip ettik. Tüm camiamız ve tüm turizm sevdalısı dostlarımızla gönül bağı kurduk. Hiçbir işi pas geçmedik ve her görevi aşk ile yaptık. Sadece üyelerimiz değil, üye olmayan, bizimle çalışmak isteyen, sempati duyan tüm insanların elini sıkarak yol kat ettik .

Türkiye’nin tüm bölgelerinin takdirini aldık. 5.000 kişinin mesleğini  akredite ettik. Çok meslektaşımıza ve insana ulaştık, gururluyuz.

Bünyemize katılan değerli BYK başkanlarımızla “EĞİTİM” davamızda hizmetkar olduk. Hiçbir bireyi ayırt etmeden kapıda karşıladık! Ve kapıda uğurladık. 80 bin kişiye ulaştık. Çalışmayı gaye edindik. Tüm tedarik zinciri ile gönül sevgisi oluşturduk. 

Türkiye’de 1.200’den fazla büyük marka otellerinin kapısını çaldık, el sıkıştık. Eğitim hizmetleri verdik ve gururluyuz. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla, takım arkadaşlarımızla, çok daha güzel, büyük projelerimizi çok yakında açıklayacağız. Eğitim direktörümüz profesör hocamız Sayın Ahmet AKTAŞ ve yeni eğitimci  kadrolarımız ve “OSMED” ailesi hep beraber kenetlendik. Yenilenmiş hizmet modellerimizle, “Turizm Konaklama” ve yiyecek içecek sektörü, tüm mesleklere hizmet vermeye devam edeceğiz. 

Başa dön