Osmed Bodrum

Saci KOÇAK

NİDYA HOTELS | Satınalma Koordinatörü

OSMED | Yön. Kur. Bşk. Yrd.

Birlikte Hep Daha İyiye…

Değerli Dostlarım, 

Yılın bu son günlerinde ve son dergi yazımda siz kıymetli dostlarımızla, Satınalma Dünyası dergimizin değerli takipçileriyle beraber olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Biten bir yıldan bizlere kalan güzel hatıraları anarak keyif almaya ve yeni yıla güzel ümitler besleyerek girmeye, yeni yılı bu umutlarla tamamlamaya olan inançları pekiştiren duygularımızı yazıya da dökmek istedim.

2018 yılı Turizm camiası açısından keyifli, verimli ve hatta eğlenceli sayılabilecek güzel bir zaman tüneliydi. Şimdi tünelin sonu göründü ve aydınlık bir 2019 yılı olması duygu ve temennileriyle yeni yıla giriş yapmaya hazırlanıyoruz. OSMED ailesi olarak 2018 yılında yine muhteşem eğitimlere, seminerlere ve organizasyonlara imza atmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 

14-16 Aralık tarihlerinde 6. Satınalma, Gastronomi ve Teknik sektör buluşması adı altında Granada Luxury Belek otelde düzenlediğimiz ve 80’ nin üzerinde firmanın stand açtığı, 1200 kişinin konakladığı, yaklaşık 2000 kişinin ziyaret ettiği, Otel Genel Müdürlerimizin, 

mutfak şeflerimizin, teknik müdürlerimizin, F&B müdürlerimizin ve diğer departman yöneticilerimizin ziyaretleri ile eşsiz bir organizasyonu daha tamamladık. Buradan bizlerden desteğini esirgemeyen tüm bu sektör idarecilerine şükranlarımı sunuyorum. Organizasyona şarkılarıyla renk katan ve misafirlerimizin doyasıya eğlenmesine vesile olan güzide sanatçılarımız Sayın Haluk LEVENT ve Işın KARACA’ ya ayrıca teşekkür ediyorum. 

Daha bu organizasyonu tamamlamadan bir müjdeyi daha sizler paylaştık. 2018 yılını bu güzel organizasyonla kapatırken hemen ardından 15-17 Şubat tarihlerinde Bodrum Geleneksel Satınalma, Gastronomi ve Teknik Sektör Buluşması çalışmalarına başladık. Ramada Resort Bodrum’da gerçekleştireceğimiz bu çalışmamızda da Ege bölgesi ağırlıklı olmak üzere yine sektör temsilcilerine ve departman yöneticilerine hizmet etmeyi amaçladık. Zira Antalya organizasyonumuz çok yüksek bir katılımla geçmesine rağmen Ege bölgesinden çeşitli nedenlerle gelemeyen dostlarımız, yönetici arkadaşlarımız oldu. Bu organizasyonla da Antalya’ya katılamayan kıymetli yöneticilerimizi ağırlamayı hedefliyoruz. İnanıyoruz ki yine çok güzel ve çok faydalı bir çalışma olacak.

Gerek Antalya buluşması ve gerekse Bodrum buluşmasında emeği geçen Başta Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Murat ARINCI, Bodrum BYK Başkanımız Sayın Umut TÜRKEŞ, Marmara BYK Başkanımız Sayın Zafer GÜRSOY, Manavgat BYK Başkanımız Sayın Uğur CARUS, Alanya BYK Başkanımız Sayın Kadir CAN, Kemer BYK Başkanımız İlyas YILMAZ, Kuşadası-Didim BYK Başkanımız Sayın Adil ÖZKAN, Karadeniz BYK Başkanımız Sayın Tayfun EĞRİOĞLU, tüm sponsor firmalarımız, ziyaretçi sektör temsilcileri, diğer STK Başkan ve yöneticileri, eğitimcilerimiz ve organizasyonumuzun şahane geçmesi için gecesini gündüzüne katan Linos Ajans yönetimi ve çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum.

Mutlu Senelere… Sevgiyle kalın…