Antalya Turizm Fuarı

30/10/2019

Antalya Turizm Fuarı ile Türkiye turizm ürünlerini dünya turizmine sunarak turizm profesyonellerinin, yatırımcılarının ve yeni girişimcilerinin ülkemizle olan iletişimini arttırmayı ve pekiştirmeyi hedeflerken bizleri de ülke turizmine katkılarından dolayı mutlu etti.

Birbirinden değerli katılımcılar ile gerçekleştirilen workshoplarda “Turizmde Satın Alma” başlığı altında konuşmacı olarak katılmaktan biz OSMED üyeleri memnuniyet duyuyoruz.

OSMED Yönetim Kurulu Başkanı Murat Arıncı, OSMED yönetim kurulu üyeleri Bülent Sarıca, Erol Dağ, Namık Şahin ve Mesut Güney’in katılımları ile gerçekleşen konuşmada “Turizm Konaklama Sektörü”ne dair konular masaya yatırıldı.

Ülke turizminin mevcut durumu, neler yapılabileceği, sektörde aksamalar ve sebepleri görüşülürken aynı zamanda satın alma dünyası ve eğitim ile hangi gelişmelerin yaşandığı da dile getirildi.

Soru cevap kısmında dinleyecilerin aktif katılımı bizleri bir kere daha mutlu etti. Satın almaya dair neler yapılabileceğini, eğitim ve akreditasyon ile hangi engelleri aşabileceğimizi birlikte ele aldık.

Katılan, dinleyen, Türk turizmine katkıda bulunan herkese teşekkür ederiz.